Archiwa miesięczne: 2015-10

Dziękujemy!

Bardzo miło nam poinformować, że dzięki Waszym głosom udało nam się uzyskać pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez portal wozkowicze.pl. Dzięki Wam rampa ułatwiająca osobom na wózkach dostęp do naszej kawiarni zamontowana zostanie właśnie w Kamei!:) Dziękujemy!

Opublikowany w: Nowości | Zostaw komentarz

7.10 2015- Wieczór Poezji w Kamei

Już jutro zapraszamy Państwa na WIECZÓR POEZJI W KAMEI. Wiersze autorstwa Anny Król, Magdaleny Molendy- Słomińskiej i Sebastiana Mankiewicza czytać będzie aktor Teatru Nowego: Aleksander Machalica.  Oprawę muzyczną grą na harfie zapewni Anna Kajdasz.  SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA GODZ. 18.30 Wstęp… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Bez kategorii | Zostaw komentarz

Włącz świadomość, nie bądź obojętny!

Kochani! Bierzemy udział w projekcie „Włącz świadomość”. Chcemy,by do naszej kawiarni miały również łatwy dostęp osoby na wózkach inwalidzkich. Możemy wygrać profesjonalną,składaną rampę-potrzebujemy tylko Waszych „polubień”. Jeśli macie konto na portalu Facebook, prosimy zagłosujcie na Kameę w poniższym linku. Zostały… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości | Zostaw komentarz

Muzyczne czwartki w Kamei

Tradycyjnie już, w październiku, zapraszamy Państwa na „MUZYCZNE CZWARTKI W KAMEI”, podczas których posłuchać będzie można standardów muzyki rozrywkowej w wykonaniu pianisty- Krzysztofa Raduły. 1., 15., i 22. października zapraszamy na godz. 12. ( 22.10. odbędzie się koncert Pani Ewy… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Zostaw komentarz