Archiwa kategorii: Wydarzenia

Koncerty, imprezy, muzyka na żywo i inne niecodzienne eventy, które dla Państwa organizujemy.

Piosenki Jakuba w Kamei

We wtorek 14 marca i w czwartek 23 marca zapraszamy na Piosenki Jakuba, czyli kameralny recital piosenek związanych z morzem i lądem, z kobietami i mężczyznami, z naturą i wytworami ludzkiego umysłu. Jakub Paluszkiewicz działa na pograniczu piosenki autorskiej, poezji… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Zostaw komentarz

Wieczorek autorski

Uwaga! Już w najbliższą sobotę (21.05) zapraszamy na wieczorek autorski Zofii Sierszyńskiej. Oto kilka słów od autorki. Mam przyjemność zaprosić na wieczorek autorski promujący mój kolejny, po „Iberyjskim kochanku”, tomik poezji pt. „ZmySłowo SpragniOna”, 21 maja o godzinie 18.00 w… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Zostaw komentarz

Muzyczne czwartki w Kamei

Tradycyjnie już, w październiku, zapraszamy Państwa na „MUZYCZNE CZWARTKI W KAMEI”, podczas których posłuchać będzie można standardów muzyki rozrywkowej w wykonaniu pianisty- Krzysztofa Raduły. 1., 15., i 22. października zapraszamy na godz. 12. ( 22.10. odbędzie się koncert Pani Ewy… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Zostaw komentarz

Kulinarne podróże z Kameą

zapraszamy na Kulinarne Podróże

Mieliśmy ostatnio okazję zaprosić Państwa na kulinarne podróże z Kameą! Można było na żywo zobaczyć jak powstają tak nie zwykłe dania jak tradycyjna FEIJOADA prosto z Brazylii, lub wcześniej tajska zupa TOM-KA. Mamy nadzieję, że egzotyczne potrawy przypadły Wam do… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Zostaw komentarz

Degustacja wina z okazji Beaujolais Nouveau

Zapraszamy na degustację win w Kamei. Już w ten czwartek (22. listopada) razem z mieszkańcami Francji będziemy świętować Beaujolais nouveau – dzień, w którym młode wino z danego roku staje się oficjalnie na tyle dojrzałe, aby zagościć na stole. Co… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Tagi: , | Zostaw komentarz

Nowa strona

Mamy nadzieję, że podoba Wam się nasza nowa strona. Przygotowaliśmy ją przede wszystkim z myślą o lepszej komunikacji z Wami. Teraz na możecie na bieżąco śledzić wszystkie nasze nowości, inicjatywy, promocje i melodyczne inspiracje!

Opublikowany w: Wydarzenia | komentarze 2