Archiwum autora: Slawek

Piosenki Jakuba w Kamei

We wtorek 14 marca i w czwartek 23 marca zapraszamy na Piosenki Jakuba, czyli kameralny recital piosenek związanych z morzem i lądem, z kobietami i mężczyznami, z naturą i wytworami ludzkiego umysłu. Jakub Paluszkiewicz działa na pograniczu piosenki autorskiej, poezji… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Zostaw komentarz

Wieczorek autorski

Uwaga! Już w najbliższą sobotę (21.05) zapraszamy na wieczorek autorski Zofii Sierszyńskiej. Oto kilka słów od autorki. Mam przyjemność zaprosić na wieczorek autorski promujący mój kolejny, po „Iberyjskim kochanku”, tomik poezji pt. „ZmySłowo SpragniOna”, 21 maja o godzinie 18.00 w… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Zostaw komentarz

Życzenia Wielkanocne

Kochani, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy życzyć Wam, abyście spędzili je w atmosferze radości, nadziei i pokoju, pełnej wyjątkowych przeżyć. Doceńmy piękno tych szczególnych dni! Od 25.03 i my skupiamy się na przygotowaniach się do Świąt. Gdybyście mieli… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Bez kategorii, Nowości | Zostaw komentarz

Życzymy Wam…

Kochani! w ten Świąteczny, Bożonarodzeniowy czas, życzymy wam samych pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech Wasze domy wypełni radość oraz rodzinne ciepło. Wszystkiego dobrego!

Opublikowany w: Nowości | Zostaw komentarz

Świąteczne zmiany

Drodzy Goście, Święta tuż tuż, przedstawiamy Wam zatem plan funkcjonowania Kamei w najbliższych dniach. 23.12-26.12.15r- zamknięte, przerwa Świąteczna 31.12.15r- zamknięte- przygotowujemy się do Sylwestra 🙂 1.01.16r- otwieramy noworocznie od godziny 15. W pozostałe dni Kamea będzie otwarta bez zmian. Pozdrawiamy… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości | Zostaw komentarz

A na jesienne wieczory..

Kochani! Już teraz smak waszej ulubionej HERBATY KAMEA możecie zabrać ze sobą do domu. To najlepszy sposób na długie jesienne wieczory. Może równie dobrze sprawdzi jako upominek dla najbliższych? Sprawdźcie sami!

Opublikowany w: Nowości | Tagi: | Zostaw komentarz

Dziękujemy!

Bardzo miło nam poinformować, że dzięki Waszym głosom udało nam się uzyskać pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez portal wozkowicze.pl. Dzięki Wam rampa ułatwiająca osobom na wózkach dostęp do naszej kawiarni zamontowana zostanie właśnie w Kamei!:) Dziękujemy!

Opublikowany w: Nowości | Zostaw komentarz

7.10 2015- Wieczór Poezji w Kamei

Już jutro zapraszamy Państwa na WIECZÓR POEZJI W KAMEI. Wiersze autorstwa Anny Król, Magdaleny Molendy- Słomińskiej i Sebastiana Mankiewicza czytać będzie aktor Teatru Nowego: Aleksander Machalica.  Oprawę muzyczną grą na harfie zapewni Anna Kajdasz.  SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA GODZ. 18.30 Wstęp… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Bez kategorii | Zostaw komentarz

Włącz świadomość, nie bądź obojętny!

Kochani! Bierzemy udział w projekcie „Włącz świadomość”. Chcemy,by do naszej kawiarni miały również łatwy dostęp osoby na wózkach inwalidzkich. Możemy wygrać profesjonalną,składaną rampę-potrzebujemy tylko Waszych „polubień”. Jeśli macie konto na portalu Facebook, prosimy zagłosujcie na Kameę w poniższym linku. Zostały… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości | Zostaw komentarz

Muzyczne czwartki w Kamei

Tradycyjnie już, w październiku, zapraszamy Państwa na „MUZYCZNE CZWARTKI W KAMEI”, podczas których posłuchać będzie można standardów muzyki rozrywkowej w wykonaniu pianisty- Krzysztofa Raduły. 1., 15., i 22. października zapraszamy na godz. 12. ( 22.10. odbędzie się koncert Pani Ewy… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Zostaw komentarz