Archiwum autora: admin

Kulinarne podróże z Kameą

zapraszamy na Kulinarne Podróże

Mieliśmy ostatnio okazję zaprosić Państwa na kulinarne podróże z Kameą! Można było na żywo zobaczyć jak powstają tak nie zwykłe dania jak tradycyjna FEIJOADA prosto z Brazylii, lub wcześniej tajska zupa TOM-KA. Mamy nadzieję, że egzotyczne potrawy przypadły Wam do… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Zostaw komentarz

Degustacja wina z okazji Beaujolais Nouveau

Zapraszamy na degustację win w Kamei. Już w ten czwartek (22. listopada) razem z mieszkańcami Francji będziemy świętować Beaujolais nouveau – dzień, w którym młode wino z danego roku staje się oficjalnie na tyle dojrzałe, aby zagościć na stole. Co… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości, Wydarzenia | Tagi: , | Zostaw komentarz

Acapella – Sałatka z serem włoskim i pomarańczami

Przenieśmy się na chwilę do starożytnej, prażonej słońcem Italii! Połączmy soczyste świeże pomarańcze z niezwykłym smakiem włoskiego sera Retinato  w cieście naleśnikowym. Całość spójnie złączona octem balsamico i wzbogacona prażonymi orzechami włoskimi i płatkami migdałowymi. Iście kosmopolitańska sałatka…!

Opublikowany w: Bez kategorii | Zostaw komentarz

Nowa strona

Mamy nadzieję, że podoba Wam się nasza nowa strona. Przygotowaliśmy ją przede wszystkim z myślą o lepszej komunikacji z Wami. Teraz na możecie na bieżąco śledzić wszystkie nasze nowości, inicjatywy, promocje i melodyczne inspiracje!

Opublikowany w: Wydarzenia | komentarze 2

Lubisz smak i aromat kawy?

Zapraszamy na kawowe przysmaki do Kamei! Marzec to taki nieśmiały początek wiosny, coraz wcześniej wstające słońce zachęca nas do wyjścia z łóżka i … sięgnięcia po aromatyczną filiżankę kawy, której smak pobudza rozespane ciało do rozpoczęcia dnia. Smak kawy jest… (czytaj dalej…)

Opublikowany w: Nowości | komentarze 2